Баннер слева

Українські видання - одні з найкращих в світі!

Українські видання - одні з найкращих в світі!

18 ноября 2016

В Німеччині з 19 по 25 жовтня пройшов Міжнародний книжковий ярмарок. На виставці були відмічені 9 українських книжок, це видання "Видавництва Старого Лева", "Основи", "Фонтан казок", "Родовід" та "Астра".

Премію Global Illustration Award за кращі іллюстрації та обкладинку отримала Творча майстерня «Аграфка» за обкладинку до книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» авторства Люсі та Стівена Гокінґів. Всього в номінаціі одержали перемогу 20 книг, а в конкурсі приймали участь 10 000 книг з 50 країн світу.

До каталогу The White Ravens 2016 – підбірку кращих дитячих та підліткових видань зі всього світу − в цьому році війшли одразу дві українськи книги: «Хто росте у парку» Катерини Михалициної з ілюстраціями Оксани Були та «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевскій (видавництва «Фонтан сказок»).

6 українських книг також були відмічені в номинації Stiftung Buchkunst 2016, об"єднуючій найкрасивіші книги, що були представлені на Франкфуртскому книжковому ярмарку. Уваги жюрі удостоїлися «Війна, що змінила Рондо»«Шептицький від А до Я» (автори Галина Терещук та Оксана Думанська), «Мужчины, женщины и дети» Юлії Мусаковської, The Ukrainian Academy of Art (видавництво «Родовід»), «Кайдашева сім’я» Ивана Нечуя-Левицкого в оформленні Лєри Схемки (видавництво «Основи») і  «Ташенька и кактус» авторства Славы Шульц (видавництва «Астра»).
Комментарии

Напишите ваш комментарий

Ваш комментарий*

Пока нет отзывов